Dwór Kombornia Gospodarze
Tornado Wrocanka Goście

Kombornia
Tornado Wrocanka

Mariusz Pasterkiewicz Pozbawienie przeciwników realnej szansy zdobycia bramki poprzez złapanie przeciwnika rękami i spowodowanie jego upadku
Tornado Wrocanka
Nieznany zawodnik Przerwanie przeciwnikom możliwości kontynuowania korzystnej akcji poprzez podstawienie nogi przeciwnikowi

21.09.2017

W niedzielę drużyna seniorów rozegrała mecz z UKS "Tornado" Wrocanka. Mecz rozpoczął się zaskakująco dla wszystkich bo już w 3 minucie Mariusz Pasterkiewicz otrzymał czerwoną kartkę za faul na zawodniku wychodzącym na "sam na sam" z bramkarzem. Praktycznie cały mecz musieliśmy grać w osłabieniu. Na szczęście nasza drużyna nie zwątpiła w końcowy sukces i już w 10 minucie wychodzimy na prowadzenie za sprawą Macieja Długosza. Ten sam zawodnik podwyższa wynik w 19 minucie a w 24 asystuje przy bramce Patryka Chrobaka. Zawodnicy z Wrocanki od czasu do czasu groźnie kontratakują. W 38 minucie seria błędów... najpierw sędzia boczny sygnalizuje spalonego by po chwili zmienić swoją decyzję. Nasi zawodnicy zdezorientowani całą sytuacją stanęli jak wryci zamiast podbiec i wybić piłkę - zza pleców będącego na spalonym Witka Zatorskiego wybiega Piotr Guzik i w sytuacji "sam na sam" mija bramkarza strzelając bramkę na 3:1. Nasi zawodnicy nie kryją zdenerwowania całą sytuacją ale sędzia decyzji nie zmienia i rozpoczynamy od środka. Kiedy wszyscy czekali na kończący pierwszą połowę gwizdek - zadajemy kolejny cios - znów podaje Maciej Długosz a Robert Bajger podwyższa wynik na 4:1. W przerwie 2 zmiany w bramce melduje się Marcin Paczosa a za Konrada Szmyda wchodzi Łukasz Józefczyk. Po przerwie gra się trochę uspokoiła i brakowało ładnych składnych akcji pod obiema bramkami. W 70 minucie Robert Bajger opuszcza boisko a w jego miejsce wchodzi Karol Lenart. W 73 minucie Maciej Długosz zdobywa bramkę kompletując tym samym hat tricka - 2 minuty później schodzi z boiska oklaskiwany przez kibiców i zawodników (zdobywca 3 bramek i 2 asyst) a w jego miejsce na placu gry melduje się Piotr Surmacz. W 82 minucie boisko opuszcza (skarżący się na pachwinę) Tomasz Krauz a w jego miejsce wchodzi Tobiasz Kuźnar. Niestety zaraz po wejściu popełnia błąd w wyniku czego goście strzelają drugą bramkę. Kilka minut później Tobiasz mógł odrobić stratę jednak piłka po jego mocnym strzale trafia w słupek. W 86 minucie bramkę głową strzela Łukasz Józefczyk po idealnym dośrodkowaniu Grześka Kwolka. W 88 minucie wynik ustala Patryk Chrobak po podaniu Karola Lenarta. Mecz kończy się naszym zwycięstwem 7:2 (praktycznie cały mecz rozegraliśmy w 10). Drużynie z Wrocanki dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia w kolejnych pojedynkach, bo pomimo wysokiej porażki pokazali, że potrafią stworzyć kilka ładnych akcji i mają potencjał tylko brakuje jeszcze zgrania.